et
en
Teksti suurus:
A A A

Naiskodukaitse kutsub ohutushoiulaagrisse

21.05.2019
1.-2. juunil 2019 korraldab Naiskodukaitse esmakordselt ohutushoiulaagri organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Laager toimub Meriküla Spordi- ja Õppekeskuses Harjumaal ning on osalejatele tasuta.
Laagri töötubade teemad on esmaabi, sõdurioskused, enesekaitse, tuleohutus, massiüritustel käitumine, kodused evakuatsioonivarud ja looduses hakkamasaamine. Nendest saab iga registreerunu valida kolm, millest osa võtta.

Laagri sihtgrupp on naised, kes ei kuulu Naiskodukaitsesse. Osalejad saavad vajadusel laagrisse kaasa võtta ka lapse alates 7. eluaastast, laste tegevusi korraldavad kogenud tegevusjuhendajad.

Soovides anda hädaolukorras käitumise juhiseid edasi võimalikult paljudele inimestele, on Naiskodukaitse välja töötanud mobiilirakenduse “Ole valmis!”. Naiskodukaitsjatele on kogu selle info jagamiseks välja töötatud ohutushoiu kursus, mille teemadega nüüd ka organisatsiooni mitte kuuluvad inimesed tutvuda saavad.

“Meie eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust ning valmisolekut erinevateks kriisiolukordadeks. Ohutushoiulaager on hea võimalus saada koolitust eluks nii vajalikel teemadel,” kommenteeris Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

Kohtade arv laagris on piiratud. Infot registreerumise kohta leiab Naiskodukaitse kodulehelt www.naiskodukaitse.ee.