et
en
Teksti suurus:
A A A

​Kaitseliidu 2017. aasta parimad sportlased on Indrek Roos ja Aili Popp

27.11.2017
KL 2017. a sporditähed
Autor: Raili Nõgu
Kaitseliidu ülem kindralmajor Meelis Kiili kuulutas Lõõla õppekeskuses toimunud Kaitseliidu spordipealike teabepäevadel välja Kaitseliidu 2017. aasta sporditähed.
Tunnustused anti välja järgmistes kategooriates: meessportlane, naissportlane, meesveteran (-60), naisveteran (-55), seeniorisportlane (60+), spordihing, spordipealik, spordisündmuse korraldaja ja loomulikult vabatahtlikud. Parimate sportlaste seas tähtede nimetamise aluseks oli osavõtt ja tulemused võistlustelt, mis teisendati kohapunktideks.
 
Kaitseliidu 2017 aasta sporditähed on:
Meessportlane – Indrek ROOS Tartu malevast
Naissportlane – Aili POPP Valgamaa malevast
Meesveteran – Roman KATTAI Tartu malevast
Naisveteran – Tiiu KANNES Valgamaa malevast
Seeniorisportlane – Sulev KÕIV Valgamaa malevast
Spordipealik – Tõnis ORG Valgamaa malevast
Spordihing – Imre ÕIM Valgamaa malevast
Spordisündmuse korraldaja – Lauri LIPP Järva malevast
Ja vabatahtlikud: August ALBERT Järva malevast, Kalle KIRS ja Veiko RANDARU Tartu malevast, Tiia RIIS Järva malevast, Tarmo MÄNDLA ja Raili NÕGU Saaremaa malevast, Mattias VILJAMAA Jõgeva malevast, Kadri PARTS Võrumaa malevast, Annika TAMMUS ja Triin TÄHTLA Rapla malevast, Aleksander TAMMERT Tallinna malevast.
 
2017. aasta spordikalender oli tihe ning muude spordisündmuste seas korraldati üheksa meistrivõistlust. Välja jagati 92 Kaitseliidu meistritiitlit ja medalikomplekti.
 
Uute spordialadena üle Kaitseliidu spordisündmuste loendisse sai lisatud kergejõustik, lauatennis ja raskejõustik. Samas võttes arvesse asjaolu, et tähtis ei ole kui hästi me osaleme võistlustel, vaid kuidas me oleme end ettevalmistanud võistlusteks, siis järjest kasvav osalejate arv ja tulemused  viitavad spordilembuse ja enese üldfüüsilise arendamise kasvule ja populaarsusele. 
 
Palju õnne kõikidele Kaitseliidu 2017. aasta sporditähtedele ja suured tänud olemaks eeskujud ning eestvedajad Kaitseliidu spordi arendamisel. Terves kehas terve vaim!